Ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie?

Ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie?

Osoby odwożące swoich bliskich na lotnisko często chcą zaparkować na znajdującym się na terenie lotniska parkingu. Oczywiście jest to możliwe, znajduje się tam wiele miejsc parkingowych, jednak związane jest to z opłatami, które trzeba ponieść. Wiele zależy od tego, ile czasu spędzi się konkretnie na takim parkingu. Jeśli chodzi o lotnisko w Modlinie dopuszczalne są bezpłatne krótkie postoje, które nie trwają więcej niż 10 minut. Takich postojów można mieć maksimum 4 na dobę.

Jaka jest stawka godzinowa za parking?

Stawka godzinowa za parking wynosi w Modlinie 8 złotych, jednak im więcej godzin spędzi się na parkingu tym mniej pieniędzy się zapłaci. Przykładowo za dwie godziny będzie to już 14 złotych, a za trzy godziny 20 złotych. Nie są to więc zbyt wygórowane kwoty, podobne ceny obowiązują w Balicach, co można sobie sprawdzić na stronie http://parkingwbalicach.pl/. Auto jest na takim parkingu w pełni zabezpieczone, na pewno nie zostanie uszkodzone i nikt nie dokona jego kradzieży.

Ile wynosi taryfa dobowa?

Niekiedy jednak ludzie decydują się na pozostawienie swojego auta na parkingu w Modlinie na całą dobę. Taryfa dobowa wynosi w tym przypadku 65 złotych, jeśli będzie to np. pięć dób wtedy należy zapłacić już 110 złotych. Sytuacja jest więc podobna, jak przy stawce godzinowej. Im więcej dób, tym mniejsze będą koszty każdej kolejnej doby. Jest to dobra informacja dla osób udających się na dłuższe wakacje, które na lotnisko chcą wybrać się swoim samochodem, aby komfortowo przewieźć bagaże.

 

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments