Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Zachodnia – Doradca finansowy

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Zachodnia – Doradca finansowy

Wystarczy, że partner znajdzie lokal w atrakcyjnej części miasta, a SKOK zajmie się jego obrandowaniem.

SKOK Zachodnia posiada w ofercie szeroką gamę produktów finansowych, konta osobiste z dostępem do internetu, karty płatnicze, kredyty, pożyczki, lokaty, ubezpieczenia. Obecnie Kasa posiada 27 punktów własnych i 30 agencyjnych na terenie całej Polski. W tym roku liczba ta wzrośnie do 40. Ostatnio otwarto punkt kasowy w Rzeszowie.

– Ze sprzedażowego punktu widzenia ważne jest to, aby lokal był dostępny dla każdego przechodnia. Zgodnie z tym wymogiem preferujemy powierzchnie biurowe położone na parterze, z dostępem od ulicy, w atrakcyjnej pod względem handlowym lokalizacji. Podstawowe narzędzia pracy agenta to komputer z dostępem do internetu, skaner oraz telefon – wymienia Andrzej Matuszewski ze SKOK Zachodnia.

Kasa Zachodnia ponosi koszty związane z obrandowaniem punktu sprzedaży. Koszty remontu i dostosowania lokalu do działalności ponosi partner. Nie ma opłat licencyjnych. Firma zapewnia szkolenia personelu oraz przekazuje materiały marketingowe. Klientami SKOK-u są głównie osoby, które potrzebują szybko, bez zbędnych formalności uzyskać gotówkę.

– Oczekiwanie na decyzję w innych instytucjach finansowych zniechęca potencjalnych pożyczkobiorców. Jak we wszystkich usługach również w punkcie finansowym o sukcesie decydują kontakt z klientem, kwalifikacje i znajomość produktów. Zapewniamy to, oferując szkolenia i pakiety materiałów wspomagających sprzedaż – mówi Andrzej Matuszewski.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments