Dobry adwokat w Łodzi – czym się zajmuje?

Dobry adwokat w Łodzi – czym się zajmuje?

Dobry adwokat posiada wieloletnie doświadczenie i bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Taka osoba zajmuje się wieloma kwestiami – od spraw karnych, po rozwody i sprawy administracyjne.

Sprawy karne adwokat Łódź

Prawo karne obejmuje szereg przepisów związanych z nakazami i zakazami postępowania. Dotyczą sytuacji, gdzie dana osoba jest oskarżona lub podejrzana o popełnienie zabronionego czynu. Adwokat w Łodzi pomoże nam w kwestii przeciwko przestępstwom dotyczącym wyłudzeń, pobicia, wykroczeń, kradzieży, oszustw, czy prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości.

Rozwód adwokat Łódź

Sprawy rozwodowe to stresujące kwestie dla obu stron. Warto zatem poprosić o pomoc adwokata, który pomoże nam przeprowadzić całość sprawnie i bez nerwów. Podczas rozprawy rozwodowej ustalone zostają kwestie opieki nad dziećmi, podziału majątku i ewentualnego orzeczenia o winie odnośnie tego, kto jest odpowiedzialny za rozpad pożycia małżeńskiego.

Sprawy administracyjne adwokat Łódź

Adwokat w Łodzi świadczy też usługi z zakresu spraw administracyjnych, jakie dotyczyć mogą udzielania porad prawnych, prowadzenia spraw przed organami administracji, czy sporządzania pism procesowych. Z pomocą specjalisty stworzymy odwołania i zażalenia w sposób rzetelny i sprawny. Na uznanie zasługuje fakt, że adwokat będzie nas reprezentował przed sądem administracyjnym. Skorzystamy zatem z analizy akt sprawy administracyjnej i sporządzenia ewentualnych skarg do WSA (Wojewódzki Sąd Administracyjny) lub do NSA (Naczelny Sąd Administracyjny).

 

 

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments