Czy odzież uliczna jest dla każdego?

Czy odzież uliczna jest dla każdego?

Dla sportowców, hip-hopowców i patriotów, dla kobiet i dla mężczyzn, dla osób młodych, nieco starszych, a nawet seniorów, dla jednostek preferujących stonowane barwy, ubrania eleganckie bądź wyraziste dodatki – wbrew powszechnej opinii, odzież uliczna nie jest dla każdego… Odzież uliczna – tak jak każdy rodzaj odzieży – rządzi się swoimi prawami. Ta akurat jest wyjątkowa. Dlaczego? Odzież uliczna bazuje bowiem na indywidualnym podejściu do pewnych ważnych dla nas zagadnień – niekoniecznie patriotycznych, ale odwołujących się do pewnych postaw i wartości. Odzież ta wyraźnie podkreśla pewne przekonania. Decydując się na jej noszenie pokazujemy całemu światu w co wierzymy, jakie mamy poglądy i jakimi zasadami się kierujemy.

Rolą odzieży ulicznej nie jest wtopienie się w tłum. Ubrania te nie sprawdzą się w przypadku osób, które chcą się rozpłynąć, zniknąć i pozostać niezauważone. Noszenie odzieży ulicznej jest równoznaczne z tym, że ludzie będą się na nas patrzeć. Wyraziste wzory, kolory, kształty i motywy wyraźnie akcentujące pewne postawy, a także wskazujące społeczność, z którą się utożsamiamy – odzież uliczna jest dla tych, którzy wiedzą kim są, mają skrystalizowane poglądy i nie boją się obnażyć przed światem. Ubrania te są gwarancją nie tylko jakości, ale i niepowtarzalności. Indywidualny design służy podkreśleniu charakteru właściciela.

Nie istnieje lepszy sposób na wyrażenie siebie, aniżeli właśnie odzież uliczna. Nie ważne czy jesteśmy patriotą, zawodnikiem MMA, raperem, wojskowym, kibolem, czy pracownikiem uczelni wyższej – odzież uliczna winna być noszona z dumą, bowiem prezentuje wyższe wartości. Kolekcje firm działających na polskim rynku obfitują w koszulki patriotyczne i historyczne, koszule fight, T-shirty z psami (model komiksowy), wysokojakościowe bluzy z rap-cytatami i gadżety z odważnymi hasłami.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments