Aktualności kulturystyczne

Aktualności kulturystyczne

CÓRKA NA MEDAL

22 listopada o 21.35 przyszła na świat córka Arka Szyderskiego. Jak się dowiedzieliśmy, w momencie narodzin ważyła 3,300 kg i na 10 możliwych do zdobycia punktów zdobyła ich komplet. Rodzice już zdecydowali, że córka będzie miał na imię Judyta. Być może za kilka lat medale dla reprezentacji Polski w fitness będzie zdobywała Judyta Szyderska. Pożyjemy – zobaczymy. Tymczasem KiF przesyła serdeczne gratulacje zarówno Arkowi, jak i szczęśliwej mamie – Joannie.

DOBRA FORMA TOMKA

Wygląda na to, że na przyszłorocznych mistrzostwach Polski będziemy mieli okazję oglądać Tomasza Pabiniaka. Tym, którzy o tym nie wiedzą, przypominamy, że w roku 2007 Tomek wygrał zawody z cyklu „Debiuty”, a kilka tygodni później, na mistrzostwach Polski, zdobył tytuł wicemistrza w kat. 75 kg. Obecnie Tomek zwiększył masę mięśniową i wiele wskazuje na to, że zmieni kategorię na cięższą.

SOLIDNE TRENINGI OLGI

Olga Zajączkowska

Olga Zajączkowska

Olga Zajączkowska ma dużą chęć zdobyć medal na najbliższych mistrzostwach Polski. Oczywiście byłoby najlepiej, gdyby zdobyła medal złoty, ale Olga zapewnia, że medal w innym kolorze też sprawi jej dużo radości. Oczywiście, zawodniczka zdaje sobie sprawę z tego, że do zdobycia jakiegokolwiek medalu trzeba mieć odpowiednią formę i dlatego już teraz zabrała się za solidne treningi. My Oldze życzymy jak najlepiej, bo jest niezwykle sympatyczna! Nie chcemy nawet myśleć o tym, co się stanie, gdy tak piękna dziewczyna nie zdobędzie medalu. Wtedy chyba pół Piotrkowa (miejsce pracy i zamieszkania Olgi) będzie chodziło bez zębów, gdyż jako stomatolog w wiadomy sposób może ona odreagowywać stres na swoich pacjentach. Mimo wszystko liczymy na to, że męska część mieszkańców Piotrkowa nie będzie miała o to zbyt dużych pretensji, gdyż, jak widać na zdjęciach, Olga jest wyjątkowa pod każdym względem, a widok takiej kobiety wpływa kojąco na mężczyzn.

„PLATINIUM” ZAPRASZA

Brązowy medalista tegorocznych mistrzostw świata, Radek Słodkiewicz, od kilku miesięcy trenuje w klubie „Platinium” [Poznań ul. Przybyszewskiego 44a). Klub jest czynny przez cały tydzień (pon.-pt. 8.00-22.00, soboty 8.00-18.00, niedziele 15.00-22.00. Wszystkich chętnych do treningów w klubie „Platinium” serdecznie zapraszamy w imieniu właściciela tego klubu oraz Radka. Sądzimy, że to bardzo fajna sprawa móc skonsultować swoje treningi z takim autorytetem kulturystycznym jak Radek.

9 listopada Robert Piotrkowicz, Andrzej Maszewski i Radek Słodkiewicz wystartowali w silnie obsadzonych zawodach w Budapeszcie (Euro Elitę Tour]. Trzeba przyznać, że dali sobie doskonale radę. Robert był pierwszy, Radek – drugi, a Andrzej – czwarty. 25 listopada zaś ci sami zawodnicy wystartowali na zawodach w Kłajpedzie (Euro Elitę Tour) i ponownie zaliczyli bardzo udany start. Robert ponownie był pierwszy, Radek trzeci a Andrzej siódmy.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments